Влада в особі заступника міського голови, Михайла Волинця, каже – про безхатьків, які живуть в центрі міста, поруч з виконавчим комітетом чує вперше.
Репортаж телеканалу “Енергоатом”
Влада в особі заступника міського голови, Михайла Волинця, каже – про безхатьків, які живуть в центрі міста, поруч з виконавчим комітетом чує вперше.
Репортаж телеканалу “Енергоатом”
ТегиБезхатьки Вараш Михайло Волинець
7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …