Влада в особі заступника міського голови, Михайла Волинця, каже – про безхатьків, які живуть в центрі міста, поруч з виконавчим комітетом чує вперше. Репортаж телеканалу “Енергоатом”
Детальніше »Влада в особі заступника міського голови, Михайла Волинця, каже – про безхатьків, які живуть в центрі міста, поруч з виконавчим комітетом чує вперше. Репортаж телеканалу “Енергоатом”
Детальніше »