Home / Міські новини | Вараш / Чи отримають люди своє житло?

Чи отримають люди своє житло?

Чи отримаємо ми свої квартири? –  таке питання далеко не один місяць ставлять мешканці, які вклали свої гроші у будівництво житлового комплексу  ЖБК «Енергетик». Виявляється, що кілька десятків родин не можуть отримати свої квартири, хоча давно вже  за них заплатили. То скільки ще людям дивитися на свої уже практично готові помешкання  і не мати змоги туди заселитися? І хто в цьому винен? Ми вирішили це питання з’ясувати. Зі слів покупців –  інвесторів, все в руках забудовника, який за Статутом кооперативу якраз захищає свої інтереси. Для членів цього ж самого кооперативу чомусь цей Статут є практично закритим. Цікаво чому? Забудовником житлового кварталу за адресою мікрорайон Вараш, 43 є  Берекета Олег Богданович. Будівництво будинку  розпочалося  ще  у 2005 році, на базі незавершеного будівництва радянських часів. Але потенційні мешканці 5 та 6 під’їздів чомусь до цього часу не можуть заселитися в свої домівки, хоча термін закінчення будівництва призначався на 4 квартал 2015 року.  В народі кажуть «обіцяного три роки чекають», то ж скільки ще доведеться чекати майбутнім жителям будинку №43 по мікрорайону Вараш, запитуємо у  забудовника Берекети Олега Богдановича.

Будівництво будинку (2 та 3 черги або 4-6 під’їзди) завершено ще навесні 2016 року. Світло, вода, тепло подані ще восени 2015 року. Завершується влаштування благоустрою прилеглої території та плануємо до кінця жовтня демонтувати баштовий кран на 7 під’їзді.  На даний час  йде процедура введення даних об’єктів у  експлуатацію.  На скільки це буде довго – залежить певним чином від органів місцевого самоврядування. Бо саме вони встановили певні правила, які починають діяти «заднім числом»,  а саме сплату дольової участі у розвиток інженерної  інфраструктури міста. По закону вони зробили правильно, але відповідно до цього ж закону забудовник має знати про дольову  участь ще  на початку будівництва, а не на завершальному етапі. Проте спільну мову знаходимо. Зараз ми забираємо остаточні документи з БТІ щодо замірів, копію техпаспорта разом із розрахунком вартості передаємо  у міську раду. Міська рада  згідно свого рішення розраховує нам необхідну суму сплати дольової участі у розвиток інженерної інфраструктури міста. Ми відповідно подаємо свій розрахунок виконаних робіт , який буде сплачено за рахунок кооперативу. Після цієї процедури всі документи прописуються в декларації про готовність об’єкта до експлуатації та через центр надання адміністративних послуг відправляються на Рівне і в  Київ на реєстрацію. Ми дуже хочемо у другій половині  жовтня видати нашим замовникам всі необхідні документи, необхідні для оформлення права власності.

Подякувавши за надану інформацію, хочемо сказати, що ми і на далі будемо відслідковувати, як швидко люди отримають відповідні документи на свої квартири. Адже люди вірять, що не залишаться обманутими.

 

Про admin

Читайте також...

Сумна звістка огорнула Вараш

22 березня в стаціонарі Харківської клінічної лікарні на залізничному транспорті №2 м.Харків помер молодший сержант …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X