Home / Міські новини | Вараш / «Без господаря подвір’я плаче, а без ґаздині — хата»! (відео, фото)

«Без господаря подвір’я плаче, а без ґаздині — хата»! (відео, фото)

img-20180802-wa0004

Ще в минулому році ми писали про те, як трубопровід,  біля гуртожитку №3 по м-н Будівельників, знехтував новесенькою бруківкою, і як «гейзер» парував декілька днів (varash.info/truboprovid).

Така ситуація склалася, не зважаючи на запевнення тодішнього очільника Вараша, Сергія Анощенка.  Роботи зробили, порив  залатали але, вже сьогодні, знову розібрана бруківка, викопаний котлован і працівники сумлінно виконують свою роботу.

Побачивши цю «картину», так і хочеться закричати – «Ми ж казали…» А говорили про те, що перед тим, як витрачати величезні кошти на бруківку, спочатку потрібно, замінити під нею труби, адже, там вони лежать не один десяток років. І навіть наведений приклад – «не буде добрий господар, робити у ванній капітальний ремонт, не замінивши сантехніку», – ні на кого не подіяв. Кошти, з яких не маленька сума «осіли» у чиїхось кишенях, витратили, роботи по укладанню бруківки зробили «свої» люди, і ось уже другий рік «новесенька» бруківочка знімається та по новому укладається, а старі гнилі труби продовжують прориватися. І так по всьому місту…

Отже, не дарма в народі кажуть: «Без господаря подвір’я плаче, а без ґаздині — хата»!

Про Varash Info

Читайте також...

Його голос закохує з перших нот

Його голос закохує з перших нот, а його пісні залишаються в серці вже після першого …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X