Ось уже зима «на носі», а Вараські труби, нехтуючи новесенькою бруківкою, прориваються, і немов «гейзер», парують вже декілька днів. Центр міста: розібрана бруківка, розкопані, труби і оголошення КМКП: «30 жовтня із 7:00 до виконання робіт, не буде ГВП (гарячої води) і опалення в зв’язку із ремонтом трубопроводу».
Нещодавно, очільник міста, Сергій Анощенко, якому зараз і без того добре, бо поїхав у відпустку, заявляв: “під бруківкою трубопровід не буде рватися”. Тільки чомусь не так сталося, як «мером» казалося. А за гарячу воду яка витекла, мешканцям доведеться заплатити з власних кишень.
Вараш Новини улюбленого міста
Один коментар
Pingback: «Без господаря подвір’я плаче, а без ґаздині — хата»! (фото) – Вараш