Home / Без категорії / СИМВОЛІЧНИЙ ЗАБІГ ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА РАЗОМ ІЗ «Amber Tri Sports»

СИМВОЛІЧНИЙ ЗАБІГ ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА РАЗОМ ІЗ «Amber Tri Sports»

Вже втретє в нашому місті ми проводили символічний забіг до Дня Святого Валентина. Цьогоріч це свято проходило в новому форматі й зібрало рекордну кількість учасників. Більше 160 містян вийшли ввечері 14 лютого на святкову пробіжку. А до них приєдналося багато глядачів, яких зацікавило це дійство.
Перед початком забігу всіх учасників привітав зі святом керівник спортивного клубу «Amber Tri Sports» Станіслав Харечко. Далі Олександр Гребень , директор Гончаренко центр-партнер Вараш education and culture , звернувся до присутніх взятися за руки у підтримку наших воїнів, а також висловити таким чином свою патріотичну позицію.
Після проведеного інструктажу учасники спортивно-розважального заходу колоною пробігли по маршруту «Серце», обмінюючись по дорозі посмішками та вітаннями з перехожими.
 
Подолавши дистанцію, закохані у біг гаряче ділилися враженнями. Але найбільше емоцій учасники свята отримали від розіграшу призів. А їх було чимало: футболки, бігові сумочки, сертифікати в салони краси, перукарню, соляну кімнату, в більярдний клуб, на фотосесію, в кафе, на автомийку, квіти, пахнючки, підставки, горнятка, торбинки, квитки в кінотеатр, знижки на товари в КТС, і звичайно, символічні жуйки.
Долучайтесь до забігу наступного року! Спільна пробіжка 14 лютого — це чудова можливість знайти нових друзів або другу половинку, додати яскравих емоцій у відносини або навіть освідчитись.

Про Varash Info

Читайте також...

+380 98 345 19 09 +380 063 031 25 54

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X