Home / Без категорії / Культура безпеки на РАЕС – важлива складова виробництва

Культура безпеки на РАЕС – важлива складова виробництва

ostapchukНа Рівненській АЕС підбито підсумки корпоративного конкурсу плакатів з культури безпеки. Серед півсотні творчих робіт визначені найкращі, а їх автори відзначені грошовими винагородами.

Конкурс проходив з метою привернення уваги до важливості культури безпеки на АЕС, формування у персоналу пріоритетного ставлення до принципів культури безпеки, залучення молоді до вирішення питань безпеки на АЕС та формування нової формації майбутніх керівників та спеціалістів.

 

ost_ntts_8Участь у конкурсі взяли працівники семи структурних підрозділів Рівненської АЕС, які розробили варіанти плакатів, що ілюструють одне або декілька положень культури безпеки на підприємстві. Роботи оцінювались за наступними критеріями: відповідність цілям і завданням конкурсу; композиційне рішення; оригінальність та нестандартність рішення; рівень художнього виконання; актуальність розв’язуваної автором проблеми, інформативність; відповідність тексту сюжетно-композиційному змісту.

 

savorona_007Роботи оцінювало журі у складі членів Ради з культури безпеки (КБ) на чолі з головою Ради – генеральним директором РАЕС Павлом Павлишиним. За результатами творчого конкурсу журі визначило переможців серед 50 плакатів-учасників: перше та друге місця вибороли роботи «Приймай правильні рішення» та «Безпека РАЕС – наше майбутнє» начальника відділу навчально-методичного забезпечення навчально-тренувального центру (НТЦ) Віктора Саворони; третє місце присуджено інженеру-графіку НТЦ Євгенію Остаповичу за роботу «Усні оперативні переговори». Є. Остапович також завоював заохочувальні премії та дипломи за «Оригінальність» та «Сатиричність відображення», а В. Саворона – за «Високий рівень художнього оформлення».

Роки безпечної та безперебійної роботи Рівненської АЕС доводять прихильність персоналу підприємства до особистої відповідальності та дотримання принципів культури безпеки.

Про admin

Читайте також...

Підприємець з Вараша, Олег Квас отримав грант, щоб навчати дітей 3-D моделюванню та робототехніці

На Рівненщині підприємець отримав грант від держави, щоб навчати дітей 3D-моделюванню та робототехніці. Олег Квас …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X