Home / Регіональні новини / Радикали тероризують обласну раду. Працівниця ради в лікарні

Радикали тероризують обласну раду. Працівниця ради в лікарні

Вже декілька днів поспіль бувший голова Рівненської обласної ради, а нині депутат обласної ради від Радикальної партії Володимир Ковальчук разом зі своїми помічниками тероризують працівників обласної ради. Вони не погоджуються з тим, що депутати облради відправили у відставку Володимира Ковальчука та вимагають від працівників облради поновити його на посаді. Власне після одного з таких спілкувань Ковальчука працівниця канцелярії Галина Кононенко потрапила до лікарні.

Як розповідає колега пані Галини Ольга Водяник, минулої п’ятниці до кабінету керівника канцелярії апарату обласної ради зайшли бувший голова облради Ковальчук разом з помічниками, та у грубій формі вони вимагали зареєструвати розпорядження, яке написав сам Ковальчук про своє призначення на посаду голови обласної ради. Зрозуміло, що Галина Кононенко відмовилася це робити, адже призначати та звільняти голову обласної ради можуть виключно депутати обласної ради на сесії. Однак пан Ковальчук та його помічники продовжували тиск на працівницю, а уже згодом у соціальних мережах виправдовувалися, що мовляв вони цього не робили.

  • Те, що сталось в виконавчому апараті обласної ради і те, як цим спекулює екс-голова обласної ради Ковальчук – перейшло всі межі! В черговий раз, свита (адже Ковальчук не ходить сам, а з хлопцями) прийшла до обласної ради, пішли одразу в канцелярію – в чергове пробувати зареєструвати розпорядження про своє поновлення на роботі. Галина Миколаївна Кононенко не погодилась (в чергове) його зареєструвати. І тут почалось – тисли, як могли. Це все тривало до години – говорили, тисли, викликали поліцію (бо не слухається “голови”). Я Галину Миколаївну знаю 10 років. Виваженішої людини в апараті – важко знайти. Але! Вони її таки довели! Можна багато говорити, але я бачила її стан! – розповідає Ольга Воляник.

В результаті цього терору здоров’я жінки не витримало і її з діагнозом гіпертонічний криз госпіталізували до лікарні.  А викликана на місце події поліція взяла пояснення у Ковальчука та його помічників.

Однак на цьому конфлікт не завершився. Вже в понеділок Ковальчук та його команда радикалів намагалися силовим способом захопити кабінет голови обласної ради. На місце події так само було викликано поліцію, яка так само задокументувала дані події.

Розуміючи, що пан Ковальчук та його радикали не зупиняться ні перед чим задля захоплення влади в області, голова обласної ради Олександр Корнійчук прийняв рішення опломбувати кабінет голови ради. Адже саме заради цього кабінету Ковальчук і його помічники влаштували справжній терор в облраді.

  • Задля зупинення розвитку подальшого конфлікту та з метою захисту працівників апарату ради від невпинного тиску, вирішив опломбувати свій кабінет. Цей конфлікт не повинен переходити межі юридичної та політичної площин і аж ніяк не переростати в нападки на рядових працівників. Наголошую, що будь-яке крісло чи посада не є для мене самоціллю, моє основне завдання – це забезпечення нормальної життєдіяльності області та її жителів. Тому нормально та плідно працювати можна і поза межами кабінету, – прокоментував Олександр Корнійчук.

На завершення додамо, що очевидно, пан Ковальчук та його однопартійці з радикальної партії чудово усвідомлюють, що не повернуть собі крісло голови облради в законний спосіб. А тому намагаються за допомогою сили всадити туди пана Ковальчука. Наразі омріяний кабінет голови облради опломбований, голова облради Корнійчук працює в районах області, а пан Ковальчук виношує чергові плани захоплення влади в області…

 

Сергій ПАНАСЮК

Про admin

Читайте також...

Страшна трагедія. Падіння гвинтокрила біля дитсадка у Броварах

18 загиблих, 29 поранених. Троє дітей загинули, 15 поранені. Загинули міністр МВС Денис Монастирський, його …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X