Home / Регіональні новини / Настав час робити свій Вибір Зробіть його вірно!

Настав час робити свій Вибір Зробіть його вірно!

       Із 5 вересня стартували місцеві вибори. З’явилося багато нових партій та облич. Але нові не лише обличчя, а й те, що в населених пунктах, де понад 10 тисяч  населення,  депутати  вже повинні  балотуватися від партій. Також будуть нові бюлетені, їх ми отримаємо відразу аж чотири, і усі вони будуть  різні за кольором.

На нашу думку це неправильно, але влада  створила такий Закон щоб чесний і поважний кандидат  був зобов’язаний шукати  собі олігархічну  партію і просить щоб від них ішли на вибори.       По-новому нам потрібно буде і робити позначку, кому ми віддаємо свій голос. Тому я хочу роз’яснити, що  нас чекає у  виборчих кабінках.  Як я вже казав, ми отримаємо по 4 бюлетені, по-одному  – за кандидатів у депутати обласної, міської та районної  рад, і один – для голосування за голову громади. Як же правильно голосувати?  Потрібно  поставити  галочку навпроти  тієї  партії, яку обираєте, і вибрати  депутата лише навпроти ЦІЄЇ  самої партії. Якщо партія одна, а депутата оберете з іншої, то ваш голос за депутата не буде зарахований.  Кандидати будуть зазначені навпроти своїх партій.  І кожен із них буде мати  свій номер. В один квадрат ставимо галочку за партію, а в інший квадрат  – ставимо номер кандидата від цієї партії. Але вносити номер потрібно  теж  уважно. По-перше,  вносити потрібно не 1, а 01, не 6, а 06, тобто нуль перед цифрою обов’язково. По-друге – цифри необхідно вписати у другий квадрат, який розкреслено у вигляді трафарету. Наприклад, так, колись писали індекс на конвертах.

Бюлетень, в якому буде написана одна цифра,  або написана не трафаретно, вважатиметься недійсним. Тому бажаю усім нам бути уважними та вірно заповнювати бюлетень. Цього разу вони розроблені так, наче влада умисно вигадувала нові правила і умови, аби наша неуважність чи необізнаність була використана для анулювання нашого голосу. Я підтримую, і кожного з Вас прошу підтримати партію «ЗА МАЙБУТНЄ», та її кандидатів  на  голів ОТГ.  Наша команда буде їх підтримувати та у всьому їм  допомагати . Нехай Господь пошле нам мудрості та правильний вибір .

Політична реклама

Про Varash Info

Читайте також...

ДТП НА “ВАРШАВЦІ”. ПОСТРАЖДАЛА СІМ’Я ІЗ ВАРАСЬКОГО РАЙОНУ

Про це інформує поліція Рівненської області. Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 21 січня, о 21:20 на …

X