Home / Регіональні новини / МЕНШЕ ОБІЦЯНОК – БІЛЬШЕ СПРАВ!

МЕНШЕ ОБІЦЯНОК – БІЛЬШЕ СПРАВ!

Іван Калюта – помічник народного депутата 9 скликання Віктора М’ялика, кандидат в депутати Рівненської обласної ради від новоствореного Вараського району.

Нещодавно Віктор Ничипорович М’ялик та Іван Іванович Калюта приєдналися до команди лідерів та однодумців, партії «За майбутнє».

  • Чому зробили вибір на користь партії «За майбутнє»? Чим вона особлива?
  • «Партія «За майбутнє»  зібрала навколо себе людей, яких реально дістала ситуація в країні!» – лідер партії Ігор Палиця в цьому впевнений, в цьому переконані і ми!  Ну  як же так можна довести такий терплячий та працьовитий народ? Він же нам довіряє… сподівається на краще. А саме головне, що наш народ щиро готовий завжди допомогти у добрій справі. Мені соромно за ситуацію! Саме тому я віддав перевагу Віктору Ничипоровичу та партії «За майбутнє!», бо проїжджаючи теренами районів, практично в кожному населеному пункті видно його працю. З натхненням дивлюсь на його вчинки. Адже світу не потрібні герої, їм потрібні добрі справи… То тут, то там із серйозними капіталовкладеннями допомагав і допомагає людям. Де б я не був, з ким би не спілкувався – люди взахваті від такого відношення.
  • Ви балотуєтесь у Рівненську обласну раду. Яку вигоду отримає наш край від цього?
  • Дороги! Дороги! І ще раз ДОРОГИ! Це найболючіше питання, яке турбує практично всіх мешканців району не одне десятиліття.  Не хочу говорити,  що ніхто нічого не робив, ні! Але це має  буди однин із найголовніших і наймасштабніших,  я б навіть сказав  – найпріорітетніших проектів! Найбільш актуальним питанням – це дорога Вараш-Зарічне, адже створився район, а сполучення немає. Тому першочерговим завданням для себе ставлю –  будівництво дороги сполученням Вараш-Зарічне, через села: Біле Озеро, Мульчиці, Борове. Щемить серце за дорогу Володимирець – Бишляк, Степангород та інші. Прикладу максимум зусиль, аби цю проблему вирішити – бо я тут живу.
  • Якість навчання передусім, бо наші діти дуже талановиті і я дуже мрію, щоб вони мали шанс отримати музичну освіту. Мова про музичні школи у кожному великому населеному пункті. Спортивні майданчики, для тренувань.
  • Задля комфорту місцевих жителів хочу, щоб у кожному населеному пункті був свій Староста. І вирішувалися питання по місцю проживання,  не долаючи зайві кілометри.
  • Стурбований медичною реформою, тому прикладу всі зусилля, щоб медичний персонал почував себе комфортніше та впевненіше. Особливо у сільській місцевості, бо умови праці бажають бути набагато кращими: заробітна плата, шлях  до роботи.
  • Чи є Вам що побажати своєму виборцю?
  • Нехай ця осінь принесе віру у ваші серця. Затишку у домі та виваженості у своєму виборі!

Розмовляла  Вікторія Ніколайчук

Політична реклама

Про Varash Info

Читайте також...

Знову не поправна втрата на війні

Загинув житель, Вараша  Віталій Килюшик. Про це повідомили рідні героя. Щирі співчуття!!!

X