Home / Новини РАЕС / Рівненські атомники вкотре провели акцію «Енергія добра» у Вараші (фото)

Рівненські атомники вкотре провели акцію «Енергія добра» у Вараші (фото)

Днями рівненські атомники вкотре провели благодійну акцію «Енергія добра» для дітей-сиріт, дітей позбавленим батьківського піклування та дітей, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах. Допомога у вигляді 100 пакетів з набором продуктів першої необхідності та засобами індивідуального захисту доставлялась адресно кожній родині.

Незмінними учасниками акції – представниками адміністрації Рівненської АЕС, ініціативними та небайдужими працівниками структурних підрозділів електростанції, представниками первинної профспілкової організації (ППО) РАЕС було зібрано кошти в сумі 84 694,53 грн, з яких 100 дітям організовано закупку наборів з найнеобхіднішими продуктами харчування, солодощами, ЗІЗ й санітайзерами. Зокрема, витрачено на продуктові пакети 63 097,83 грн, а залишок загальної суми організатори планують використати на подальшу допомогу родинам міста-супутника РАЕС, які її потребуватимуть.

За словами представниці ініціативної групи, журналіста управління інформації та зв’язків з громадськістю РАЕС Ірини Жук, ідея організації благодійної акції виникла минулоріч, напередодні навчального року в процесі підготовки одного із телевізійних сюжетів. «Попередні дві акції ми проводили більш яскраво, з солодким столом, концертною програмою для дітей! Цьогоріч світова пандемія коронавірусу внесла корективи в проведення акції, унеможливила групові збори учасників, відтак прийнято рішення допомогу доставляти дітям адресно з дотриманням усіх карантинних заходів. Приємно, що до реалізації акції долучилась така кількість небайдужих людей. Відчутна ефективність роботи голів цехових комітетів ППО РАЕС з персоналом підприємства. У підсумку маємо чудовий результат – надана допомога тим родинам, які справді потребують цього, а особливо в складний час карантинних обмежень», ­- коментує Ірина Жук.

Заступник генерального директора РАЕС з персоналу Ігор Вітковський відзначив високий рівень організації акції, наголосивши на згуртованості колективу рівненських атомників у подібного роду заходах. «Працівники Рівненської АЕС ніколи не стоять осторонь потреб людей, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. Колективом підприємства неодноразово організовувались благодійні забіги, благодійні фестивалі, акції, толоки, а кошти зібрані у ході таких заходів йшли на допомогу тим, хто цього потребує. Це свідчить про високі моральні якості рівненських атомників, їх небайдужість та відкритість до потреб ближніх й, безумовно, зближує та згуртовує нас навколо соціальної сфери міста-супутника РАЕС», – наголошує Ігор Вітковський.

Пані Людмила

Пані Людмила разом зі своїм 14 річним сином Олександром щиро зраділи такому подарунку, особливо у цей кризовий час. «Я від усієї душі дякую усім організаторам та активістам акції «Енергія добра», колективу та адміністрації РАЕС за таку доречну допомогу, зокрема від імені своєї родини та усіх діток, котрі отримали подарункові пакети», – зізналась пані Людмила.

Пані Лідія є опікуном двох хлопчиків Артема й Владислава поділилась, що нині така допомога є вкрай необхідною родинам, адже пандемія коронавірусу підірвала як світову економіку, так і бюджети кожної української сім’ї. «Я висловлюю щиру подяку колективу Рівненської АЕС за їхній вклад в наше благополуччя. Нині такі щедрі жести особливо підбадьорюють та підтримують соціально незахищені верстви населення», – підсумувала пані Лідія.

rnpp.rv.ua

Про Varash Info

Читайте також...

ОБ’ЄКТИ НЕЗАВЕРШЕНОГО БУДІВНИЦТВА РАЕС ПЕРЕДАДУТЬ МІСТУ. ПРАЦІВНИКІВ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ РОБОТОЮ

Які саме дивіться у сюжеті телеканалу “Енергоатом”  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X