Home / Новини РАЕС / 5 січня в рейс вийшли нові автобуси РАЕС для перевезення персоналу

5 січня в рейс вийшли нові автобуси РАЕС для перевезення персоналу

Новий рік у транспортному цеху РАЕС почався з приємних подій – реєстрації нових авто, закуплених наприкінці минулого року. Серед придбаної техніки – три 100-місних автобуси МАЗ, 20-тонний самоскид МАЗ, екскаватор VOLVO та мікроавтобус Volkswagen.

За словами начальника транспортного цеху РАЕС Сергія Таякіна, вже 5 січня нова техніка вийде на лінію, зокрема, три новенькі комфортабельні автобуси МАЗ виїдуть зранку для перевезення персоналу. Автобуси приваблюють не лише яскравим жовтим кольором та зовнішнім світловим табло, а й найвищим за європейськими вимогами ступенем екологічності. Вони оснащені двигунами Mercedes та автоматичною коробкою передач американського виробництва.

Загалом автобусний парк Рівненської АЕС нараховує 64 одиниці та останній раз поповнювався сімома автобусами МАЗ у 2008 році. У будні для перевезення персоналу РАЕС використовується 42 автобуси та щоденно 6 автобусів – для перевезення оперативного персоналу. Новий самоскид використовуватиметься для перевезення об’ємного сипкого вантажу, а мікроавтобус буде задіяний для перевезення працівників електростанції у відрядження.

Як прокоментував Сергій Таякін, минулого року виробнича програма цеху виконана повністю, забезпечено безпечне та безаварійне перевезення персоналу РАЕС. «Транспортники відіграють важливу роль у житті електростанції. Зокрема, під час проведення планово-попереджувальних ремонтів, протиаварійних та антитерористичних тренувань, заходів з продовження терміну експлуатації енергоблоків. Тож придбання нової техніки дозволить оперативно та якісно виконувати виробничі завдання», – підсумував начальник ТрЦ РАЕС.

www.rnpp.rv.ua

Про admin

Читайте також...

ОБ’ЄКТИ НЕЗАВЕРШЕНОГО БУДІВНИЦТВА РАЕС ПЕРЕДАДУТЬ МІСТУ. ПРАЦІВНИКІВ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ РОБОТОЮ

Які саме дивіться у сюжеті телеканалу “Енергоатом”  

3 коментарі

  1. Користувач

    А як же підтримка вітчизняного виробника??Чому не ЛАЗ??Наші заводи роблять теж дуже непогані автобуси, і в такий тяжкий час для країни робити замовлення за кордоном…ви ще б у РФ замовили…

    • ЛАЗ с октября 2014 года не работает, оборудование и помещения выставлены на аукцион. Окончательно закрыт в ноябре 2017 года.

      Потрудись почитать хотя-бы Википедию…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X