Home / Блог / CS:GO – секрети успішного беттингу

CS:GO – секрети успішного беттингу

Однією з найрейтинговіших і найпопулярніших дисциплін у світі кіберспорту вважається CS:GO. Гра привертає увагу не лише геймерів, які заробляють круглі суми на турнірах із величезним призовим фондом, а й беттерів. Люди, які прагнуть азарту, укладають парі на майбутні чемпіонати на сайті https://csgoeasybets.com/ru/. Щоб ставки приносили стабільний та регулярний прибуток, при складанні прогнозів керуються низкою рекомендацій.

Основа успіху: ретельне вивчення тонкощів шутера

Гра передбачає поділ учасників на протиборчі команди. За сюжетом, в одному колективі знаходяться терористи, а в іншому – спецназ. Щоб здобути перемогу в раунді, необхідно виконати поставлені завдання, подолати складні місії. Для цього геймери застосовують навички володіння вогнепальною зброєю, розробляють тактичні ходи, а потім реалізують їх у віртуальному світі «стрілялки».

Змагальний режим ведеться у форматі 5 на 5. Контртерористам потрібно захистити від ворога базу, тоді як злочинці прагнуть атакувати – вони закладають бомбу з детонатором, беруть у полон заручників. Якщо беттер коректно оцінить баланс сил між суперниками, він впевнено зіграє плюс. Необдумані угоди, здійснені поспіхом і емоціях, навпаки – поширена причина невдач. Тому ключова рада полягає в тому, що передбачати результати чемпіонату потрібно усвідомлено і раціонально.

Використання зведених статистичних даних

Має бути також розібратися зі специфічною термінологією, якою у спілкуванні користуються шанувальники шутера, детально вникнути в карти та локації. Потрібно дізнатися, у яких випадках можливий овертайм та ін. Навіть найдрібніші нюанси мають значення, якщо метою є отримання профіту зі ставок у букмекерських конторах. Необхідно регулярно ознайомлюватися з офіційною статистикою. Дані зі зведених таблиць допоможуть зробити висновки про перспективи тієї чи іншої команди. Увага фокусується на наступних показниках:

– Співвідношення поразок та перемог

– рівень гри

– карти в пулі та ін.

Склад колективів

Якщо анонсовано трансфер відомого кіберспортсмена, найімовірніше коефіцієнти буде переглянуто. Це варто враховувати. Ротація у складі означає перерозподіл сил – колектив може отримати додаткові бонуси, або втратити початкові лідерські позиції.

PROMO

 

Про Varash Info

Читайте також...

ШУКАЄШ СПОРТИВНИЙ ІНВЕНТАР? ПІДКАЖЕМО ДЕ НАЙКРАЩИЙ. ТУТ ЗНАЙДЕШ ВСЕ

Всім відомо, що Вараш не просто молоде місто, воно ще й дуже спортивне.   Ми …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X