Home / Блог / Акцент на дрібницях: запорука успішних прогнозів на Дота2

Акцент на дрібницях: запорука успішних прогнозів на Дота2

Ставки у форматі «live» на Доту2 можуть стати джерелом регулярного прибутку для беттерів. Але щоб отримувати прибуток, потрібно відповідально підійти до виконання аналітичної роботи. Важливо усвідомити той факт, що миттєвий прогноз, складений поспіхом при перегляді трансляції з чемпіонату на стрімінговому майданчику, рідко буває вірним. Щоб влучно зчитувати переможців, об’єктивно оцінювати шанси команд, експерти з букмекерського сайту dota2-bets рекомендують звертати увагу на деталі.

Блокування персонажів

На ранніх стадіях битв, що розгортаються на карті віртуального світу, наповненого магією та чарами, одна з команд може залишити супротивника без досвідчених керрі, грамотних пушерів або талановитих дизейблерів. Правильно реалізований бан героїв залишає суперників без переваги, і дозволяє швидше та простіше здобути перемогу в раунді.

Розміщення персонажів на лініях

 Виставлена ​​на лінію пара учасників має бути ідеально збалансованою. Приклад – вибір героїв із ближнім та далеким типом атаки. Вони відмінно доповнюють один одного, гармонійно розвиваються, оскільки один має потужний інтелект, а інший має вражаючу силу. Якщо ще зібрати золото, і зайнятися прокачуванням скіллів, вдасться впевнено і легко наблизитися до головної мети. Вона полягає у руйнуванні фортеці біля умовного ворога.

Потенційні промахи

“Жива” ставка зіграє в тому випадку, якщо враховані найдрібніші деталі. Беттер повинен спостерігати за тим, де здійснюють більшу кількість вбивств, які чином плануються та здійснюються атаки на вежі та ін. Також до уваги беруть помилки та кіберспорстменів. Вони часто роблять промахи, прогулюючись лісистою місцевосттю без союзників тощо.

Передбачення намірів команди

Щоб зрозуміти, яку стратегію буде зроблено, потрібно стежити за Рошаном. Його вбивство відкриває для гравця неймовірну нагоду – відродитися протягом кількох миттєвостей на місці загибелі. Якщо на цій лінії є три інші персонажі, можна зробити припущення про те, що в найближчі десять хвилин колектив планує закінчити бій.

 Прогнозистам рекомендують вивести власні формули розрахунків, спираючись на особистий досвід та накопичені знання. Серйозний підхід до укладання парі на кіберспортивний захід обернеться успіхом!

PROMO

Про Varash Info

Читайте також...

СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК. ТУТ ЗНАЙДЕШ ВСЕ

Всім відомо, що Вараш не просто молоде місто, воно ще й дуже спортивне.   Ми …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X