Home / Міські новини | Вараш / ОСББ працює, не зважаючи ні на що

ОСББ працює, не зважаючи ні на що

У неділю, 22 січня відбулися загальні збори ОСББ будинку по вулиці Перемоги 32А. Збори проводилися в приміщенні міської ради (актова зала) нашого міста.

На цьому засіданні було розглянуто такий порядок денний:

– Звіт голови правління.
– Звіт ревізійної комісії.
– Затвердження кошторису.
– Затвердження перспективного Плану роботи ОСББ.
– Створення комісії по обліку води.
– Про штрафні санкції за порушення правил і норм в місцях загального користування.

Новостворені ОСББ стараються зробити все для покращення комфорту та добробуту мешканців, і вони самі готові обслуговувати своє майно. Але міська влад, приймаючи не зовсім зрозумілі рішення, гальмує цей процес. Самостійне господарювання нових ОСББ блоковане арештом будинків. Тому, з метою визнання незаконним даний арешт, 27 ОСББ подали колективний позов в окружний адміністративний суд міста Рівне. І вже 7 лютого заплановане перше судове засідання.

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X