Home / Міські новини | Вараш / З 19 жовтня Вараш у червоній зоні!

З 19 жовтня Вараш у червоній зоні!

З 19 жовтня, почне діяти нове епідемічне зонування. До «червоної» зони потрапили: міста Дубно, Вараш, Острог, а також Здолбунівський та Костопільський райони.Саме на цих територіях останніми тижнями фіксують суттєве зростання захворювання на COVID-19, – повідомляють на офіційній сторінці Рівненської обласної адміністрації.

Про Varash Info

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X