Home / Міські новини | Вараш / Загадка, «відмивання» коштів, або совість проснулася? (відео)

Загадка, «відмивання» коштів, або совість проснулася? (відео)

У понеділок, 27 лютого, КП «Благоустрій» вирішили проявити ініціативу і провести ямковий ремонт дороги. Трактор з відсівом їхав по дорозі, а працівники комунального підприємства лопатами засипали ями і втрамбовували лопатами. По техніці виконання таких робіт це неприпустимо, для такого ремонту потрібна, як найменше, спеціальна техніка. Завдяки такій технології вже зрозуміло, що цей ремонт прослужить недовго. Коли журналісти запитали в працівників, хто ж все таки проводить ці роботи, вони почали з посмішкою відповідати, що це наша влада дає такі укази.

Тоді ж ми зателефонували начальнику КП «Благоустрій» і запитали у директора, хто винайшов таку інновацію в ремонті ямкових доріг нашого міста? Юрій Сергійчук прокоментував це так: «В даний час ямковий ремонт неможна робити у зв’язку з погодними умовами. Це ми робимо для того, щоб водіям було краще їздити, тут затрат немає ніяких і ми це робимо з відходів асфальту, що ще колись ми запаслися. Ці роботи ми робимо тимчасово, на тиждень або два, для благополуччя наших водіїв».

А коли вже на наших дорогах відбудеться якісний, і по технологіям правильно проведений, ямковий ремонт доріг? Пан Юрій відповів, що «нормальний ремонт проведемо тоді, коли на градусниках буде 15 і вище градусів, коли волога підсохне і погодні умови нам дозволятимуть це зробити. На ямковий ремонт ми найматимемо підрядні фірми, бо в нас немає своєї техніки по таким ремонтам».

Цікаво, а чому ж КП «Благоустрій» не проявляв ініціативу, тоді коли наші дороги були непроїзні, через велику кількість снігу та льодяного покриву? Тоді мешканці змушені були з лопатами власноруч викопувати собі дорогу, щоб виїхати. Головне щоб якісні ремонтні роботи все ж таки провели на наших дорогах, а не просто «відмили» або «відсипали» кошти!

Про admin

Читайте також...

Герої не вмирають…!!!

У нашій громаді знову втрати… Загинули двоє жителів Вараша. Обидва військовослужбовці захищали Україну від ворога …

Один коментар

  1. а ще “позолочену” бруківку по місту проклали – оце найнеобхідніше шо було треба в місті зробити за кошти платників податків – покласти на рівні чисті тротуари бруківку ))), ще треба цілі огорожі замінити, справні ліхтарі поміняти, ще раз бруківку поверху прокласти і т. д.

    розтрощенко рулить!( у нас байдужих мешканців(
    нам потрібен позитивний герой!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X