Home / Міські новини | Вараш / Кримінал / З Вараша викрали “Мерседес” та “Ямаху”

З Вараша викрали “Мерседес” та “Ямаху”

Обидва транспортні засоби викрадачі забрали з гаража

34758256673_65e892afed

Поліція міста рівненських атомників розшукує злодіїв, які минулої доби викрали з гаража 58-річного Ігоря автомобіль “Мерседес Е 220”, кольору темно-зелений металік, на якому були польські номерні знаки, та мопед “Ямаха” сірого кольору. За фактом незаконного заволодіння транспортними засобами відкрито кримінальне провадження. Усіх, хто, ймовірно, став очевидцем викрадення “Мерседеса” та “Ямахи”, чи знає, де їх можна розшукати, просять повідомити про це поліцію.

Рівне Вечірнє

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

3 коментарі

  1. Потому что машина нужна что бы ездить , а не ганять панты на зебре, и по городу, тоже самое с ямахой.

    • какой-то загадочный комент у семена) транспортные средства стояли в гараже, а не ганяли – как вы изволили написать.. читайте внимательней. а, может это вы сперли, а теперь оправдываете свои поступки?

      • Пожарник

        ага, привезли, поставили в гараж и все время они там и стояли, как старый холодильник ))) . Не, не он их спер, он бы их сжег )))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X