Обидва транспортні засоби викрадачі забрали з гаража
Поліція міста рівненських атомників розшукує злодіїв, які минулої доби викрали з гаража 58-річного Ігоря автомобіль “Мерседес Е 220”, кольору темно-зелений металік, на якому були польські номерні знаки, та мопед “Ямаха” сірого кольору. За фактом незаконного заволодіння транспортними засобами відкрито кримінальне провадження. Усіх, хто, ймовірно, став очевидцем викрадення “Мерседеса” та “Ямахи”, чи знає, де їх можна розшукати, просять повідомити про це поліцію.
Вараш Новини улюбленого міста

Потому что машина нужна что бы ездить , а не ганять панты на зебре, и по городу, тоже самое с ямахой.
какой-то загадочный комент у семена) транспортные средства стояли в гараже, а не ганяли – как вы изволили написать.. читайте внимательней. а, может это вы сперли, а теперь оправдываете свои поступки?
ага, привезли, поставили в гараж и все время они там и стояли, как старый холодильник ))) . Не, не он их спер, он бы их сжег )))