Home / Міські новини | Вараш / З 23 вересня -“Жовтий” епідеміологічний рівень по всій території України

З 23 вересня -“Жовтий” епідеміологічний рівень по всій території України

Таке рішення було прийнято через значне погіршення епід ситуації, адже за останній тиждень кількість нових випадків захворювання на COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій — на 51%.

В цілому, міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко запевнив, що навантаження на систему охорони здоров’я поки що контрольоване.

Що заборонено:

  1. Проводити масові заходи за участю понад однієї особи на 4 кв. метри площі території або наповненістю залів понад дві третини місць у кожному окремому залі;
  2. Не більше 4 осіб за столиком в закладі громадського харчування, а відстань між столами – мінімум 1,5 метри;
  3. Кінотеатри та інші заклади культури працюватимуть із заповненістю залів менше за дві третини місць або 50% місць у кожному окремому залі;
  4. Спортивні зали та фітнес-центри працюватимуть лише у разі обмеження кількості відвідувачів з розрахунку одна особа на 10 кв. метрів площі.
  5. Заклади освіти працюватимуть за умови наявності не менше як 80% працівників хоча б одного щеплення. Там, де рівень вакцинації працівників нижчий 80%, заклади освіти перейдуть на онлайн-навчання або будуть закриті. На Рівненщині маємо 44 913 працівників освітніх закладів. Із них повне щеплення пройшли 22 978 осіб, що становить 51%. За вихідні цей показник зріс лише на 1%.
    Нині в області вакциновано більше 80% працівників лише у 187 закладах освіти. Там навчання не зупинятиметься, про це написав на своїй сторінці у соціальних мережах Голова Рівненської ОДА, Віталій Коваль.

Про Varash Info

Читайте також...

ЯК ПРАЦЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ОБ’ЄКТИ РАЕС У ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ

За інформацією РАЕС  за рішенням штабу РАЕС з проведення карантинних заходів щодо запобігання COVID-19 на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X