Home / Міські новини | Вараш / ВІДЧУВАЮЧИ ПІДТРИМКУ – РОЗКРИВАЮТЬСЯ КРИЛА

ВІДЧУВАЮЧИ ПІДТРИМКУ – РОЗКРИВАЮТЬСЯ КРИЛА

3 грудня, світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.

Метою заходів, що проводяться у цей день, є привернення уваги суспільства до проблем людей з інвалідністю, їхнє максимальне залучення до суспільного життя.
З нагоди цього дня, у Вараському реабілітаційному центрі для вихованців, було підготовлено солодкий стіл. А щоб додати святкового настрою, до закладу завітали казкові герої із Палацу Культури РАЕС.

З року в рік, незмінними спонсорами для закладу та справжніми друзями для вихованців залишаються ГРУПА КОМПАНІЙ “АЛАТИР-ІНВЕСТ”, ПП ЮЛІЯ КРИЩУК, Адміністрація, колектив, профспілковий комітет Рівненської АЕС, Кузнецовський Хлібозавод, ПП “Імбекс”.

Творити добро та бути справжніми друзями, насправді дуже легко. Варто спробувати лише один раз. Батьки діток, які відвідують наш реабілітаційний центр, висловлюють велику подяку, тим до кого варто лише зателефонувати і вони без будь яких зайвих питань, готові долучитися до допомоги. І не тільки в якості подарунків, адже вони добре розуміють, що для вихованців  надважливим є увага, – розповідає голова батьківського комітету, Вероніка Пилипчук 

Висловлюємо вдячність всім, хто надає нам підтримку, сприяє вирішувати щоденні проблеми, дарує тепло своїх сердець, проявляє турботу про людей, які цього потребують, адже це допомагає нашим підопічним забувати про труднощі і бути самодостатніми та впевненими в завтрашньому дні, наголосила директор центру,Наталія Федінчик.

Репортажі телеканалу “Енергоатом”

Про Varash Info

Читайте також...

Герої не вмирають…!!!

У нашій громаді знову втрати… Загинули двоє жителів Вараша. Обидва військовослужбовці захищали Україну від ворога …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X