Home / Міські новини | Вараш / Вараських безробітних орієнтували на контрактну службу (фото)

Вараських безробітних орієнтували на контрактну службу (фото)

З метою інформування громадян про контрактну військову службу  05 червня 2018 року у Вараській міській філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся   інформаційний семінар з орієнтації  на військову службу за контрактом у Збройних Силах України для осіб, що перебувають на обліку в філії в пошуках роботи. за участю військового комісара Варашського МВК, майора Ярослава Кузло.

dscf8306

Під час проведення семінару присутніх інформували про порядок відбору громадян на військову службу за контрактом, адже це одна з можливостей легального працевлаштування із достойною заробітною платою і соціальними гарантіями, надали інформацію про умови проходження контрактної служби та вимоги до кандидатів, ознайомили із проведенням навчальних військових зборів для всіх осіб, які відносяться до категорії військовозобов’язаних, в т.ч. і для осіб, які перебувають на обліку в філії.

Значна увага приділялася питанню грошового забезпечення військовослужбовців, яке залежатиме від займаної посади, військового звання, кваліфікації, умов та терміну проходження військової служби з гарантійними зобов’язаннями держави для військових та членів їхньої родини.

Учасники семінару активно обговорювали отриману інформацію, цікавилися можливостями працевлаштування, ситуацією на ринку праці. Всіх бажаючих поповнити лави Збройних Сил України запросили до Варашського МВК для подальшої співбесіди.

Начальник відділу

активної підтримки безробітних 

Р.Ярощук

Про Varash Info

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X