Сьогодні в центрі Вараша вже відбулася акція «Бойкот ціні на пальне». Організатори запрошували долучатися небайдужих водіїв. Збір автівок був у центрі міста. Акція стартувала з 9 год і завершилася вже о 10 год. Водії вишикувалися колоною і проїхали містом, подававши сигнал.
Керівник громадської організації “АвтоЄвроСила” у Вараші, Дмитро Мохнар прокоментував : “До даної акції долучилися небайдужі мешканці нашого міста, а метою її є не дати підвищити ціну на пальне. Яку піднімають не заправочні станції, а Володимир Гройсман, Премєр-міністр України, так як він підняв навтотрейдерам імпорт на 30%, з 17% на 47%. Із-за цього виросла ціна на паливо. Ми проти цього, ми бойкотуємо”.
Нагадаємо, що за останній тиждень ціна на пальне взросла майже на 5 грн. Українські водії вирішили обєднатися і бойкотувати підняття цін на пальне. Дана акція проходить в усіх населених пунктах України і наше містечко Вараш також долицилося до неї.
Вараш Новини улюбленого міста


Чтобы было больше участников – такую акцию нужно проводить с 17 до 18 часов, когда работники станции приедут с работы. Я бы сам присоединился, но увы, был на работе…