Home / Міські новини | Вараш / «Вар’яти» запустять власну програму на ТБ та поїдуть жартувати до Варашу

«Вар’яти» запустять власну програму на ТБ та поїдуть жартувати до Варашу

-«Мені часто в соціальних мережах задають питання, коли ми знову приїдемо до Варашу? Саме тому одразу після презентації гумор-шоу «Вар’яти» на телебаченні, яке відбудеться 2-го листопаду, ми вирушимо до Варашу» – розповідає очільник гумор-шоу «Вар’яти» Сергій Притула.

Отож, 18 листопада в Палаці культури міста Вараш жартуватиме перший україномовним  гумор-шоу «Вар’яти» з новою програмою. Там о 19 годині артисти презентуватимуть чергові порції  веселих жартів, мініатюр та дотепних авторських пісень.

Вар'яти ШОУ

Команда «Вар’яти ШОУ» – то веселі хлопаки, що зібралиcь разом на радість людям. Це шоу, що позбавлене російської мови  та нецензурної лексики. Практично  відсутні жарти на політичну тематику, жарти «нижче пояса», а здебільшого хлопці жартують на побутову тематику. Тому на концерт «Вар’яти-шоу» можна йти усією сім’єю.

Організатор концерту Роман Яворський розповідає, що в місті Вараш (колишньому Кузнецовськ) гумористи виступатимуть не вперше, попередньо артисти з аншлагом зібрали концертний зал, а глядачі були захоплені та дуже задоволені виступом «Вар’ятів».

-Зважаючи на попередній ажіотаж серед глядачів та вдалий виступ гумористів, ми вирішили організувати ще один концерт, тим паче зважаючи на їх дебютний телевізійний вихід програми. Отож, 2 листопада чекаємо всіх біля екранів телевізору, а 18 листопаду в Палаці культури на концерті «Вар’ятів», – коментує організатор концерту та керівник івент-агенції «Мегаподія» Роман Яворський.
Поспішайте, квитків на концерт гумор-шоу «Вар’яти» залишається все менше. Придбати їх можна у Палаці культури;

Початок: 18 листопада о 19 годині; Вартість: від 90 до 200 грн.;
Квитки можна придбати, зателефонувавши за номером: 098 95 63 170.

Про admin

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X