З таким проханням, під час координаційної ради з питань розвитку підприємництва, звернулись представники мережі АТБ. Вони хочуть аби їм надали дозвіл торгівлі алкоголем у нічний час.
Користувачі соціальної мережі FACEBOOK, вже почали висловлювати невдоволення про цілодобовий продаж алкоголю
А як ваша думка?
Вараш Новини улюбленого міста
