Home / Міські новини | Вараш / УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНОГО МАЙДАНЧИКА ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ

УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНОГО МАЙДАНЧИКА ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ДІТЕЙ

8 листопада, у Центрі реабілітації м. Вараш, відбулося урочисте відкриття мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту. Святкове дійство було підготовлене власними силами працівників і вихованців Центру. 
 
Здійснилося наше бажання, адже в силу певних обставин ми не маємо спортивної зали, і організовуючи рухову активінсть отримувачів послуг ми використовували пристосовані галявини у зоні лісу. А з відкриттям нового майданчика ми матимо змогу ввести ще один вид послуг комплексної реабілітації, а саме – з фізкультурно- спортивної, яка пердбачена Державною індивідуальною прграмою реабілітації.
Найщиріші слова подяки від отримувачів послуг, працівників і батьків Центру, всім хто долучився до створення цієїї казки для нас. Тож нехай не вичерпується людська доброта. Здоров’я всім міцного, здійснення задуманого, миру і злагоди у кожну домівку, – коментує директор закладу, Наталія Федінчик.

Про Varash Info

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X