Home / Міські новини | Вараш / У ВАРАСЬКІЙ ЛІКАРНІ ЗАПРАЦЮВАВ КОЛЛ-ЦЕНТР

У ВАРАСЬКІЙ ЛІКАРНІ ЗАПРАЦЮВАВ КОЛЛ-ЦЕНТР

У Вараській багатопрофільній лікарні почав свою роботу новостворений Колл-центр, діяльність якого є абсолютно пацієнтоорієнтованою, інформує КНП ВМР «Вараська багатопрофільна лікарня»
Швидше за все, кожен пам’ятає застарілий варіант роботи реєстратури, коли там працював один телефон і реєстратор одночасно намагався надавати інформацію і людині, яка підійшла до віконця і відповідати на телефонні звернення. По факту, це не давало змоги зробити якісно ні перше, ні друге.
А отже, ми чітко розуміли, що, свого роду, реорганізація реєстратури, шляхом створення окремої телефонної комунікації з використанням сучасних технологій – це ніщо інше, як вимога часу.
Тому, ми відокремили телефоні дзвінки від діяльності реєстратури та створили Колл-центр, працівниці котрого займаються виключно наданням інформаційних послуг телефоном.
Колл-центр – це, свого роду, реєстратура на вашому дивані. Реалії сьогодення вчать кожного з нас цінувати свій час, не витрачаючи його на пусте очікування в черзі аби потрапити на прийом до лікаря.
Телефонуючи до Колл-центру лікарні Ви маєте змогу записатися на прийом до лікаря, отримати будь-яку інформацію з питань діяльності лікарні, а також дізнатись про платні послуги, що надаються лікарнею.
Безкоштовний телефон Колл-центру:
067-363-78-68
067-435-99-49
Будьте здоровими! Бережіть себе та своїх близьких!
Приймально-діагностичне відділення: (03636) 3-10-55; 067-360-22-01.
Колл-центр: 067-363-78-68; 067-435-99-49
м.Вараш
м-н. Енергетиків, 23
 

Про Varash Info

Читайте також...

ЄДНАЮЧИСЬ – МИ ЗБЕРЕЖЕМО СИЛУ ДУХУ ТА ОПТИМІЗМ

За вікном мороз, сніг, вітер, а в офісі асоціації “Надія” по родинному тепло та затишно. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X