Це сталося на вулиці Боровця, 1 у місті рівненських атомників.

Нещасний випадок стався о 16-й годині 2 листопада на будівництві багатоповерхівки в житловому комплексі “Оберіг”. 59-річний муляр Петро обперся на монтажну стійку на третьому поверсі, а вона була не закріплена. Чоловік випав з третього поверху на будівельне сміття. Він отримав смертельні травми. Обставини його загибелі зараз встановлює поліція.
Рівне Вечірнє
Вараш Новини улюбленого міста