Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.
4 квітня 2018 року о 17.30 годиніу великій залі виконавчого комітету Вараської міської ради відбулися урочисті проводи молоді міста Вараш, яка призвана на службу до лав Збройних Сил України.
Цього теплого весняного дня щоб провести хлопців в залі зібралися батьки, родичі та друзі тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.
Дана подія – завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.
З вітальним словом звернувся до призовників голова призовної комісії, заступник міського голови виконавчого комітету Вараської міської ради Анатолій Кречик, підкресливши, що – незабаром кожен з призовників вирушить у військову частину, туди, де кують військову дисципліну, де стають справжніми чоловіками, де гартується дух нації. У ці тривожні та нелегкі часи нашій Батьківщині потрібен захист і надійний тил. Бути захисником своєї землі, народу, миру, сім’ї – завжди почесно, гідно, благородно та побажавюнакам міцного здоров’я, успіхів, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.
Із напутніми словами звернувся до призовників військовий комісар, майор Ярослав Кузло зазначивши,що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловив свої переконання, що перебування в армії надасть їм впевненості, мужності та підвищення фізичного стану. Побажав кожному з них здоров’я, відваги та достойно і з гордістю нести звання українського військового.
До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися танцювальні та вокальні колективи: ансамбль «Серпанок» Будинку дитячої та юнацької творчості – керівник Світлана Тиндик; вихованці підліткового клубу «Обрій» міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – керівник Іванна Вейна. Для підняття бойового духу з піснями на патріотичну тематику для юнаків виступили солісти Світлана Тиндик та Дарина Скрипчак.
Призовники отримали пам’ятні практичні подарунки від міської влади, які згодяться хлопцям на службі.
На легку службу та швидке повернення додому, від імені усіх матерів, благословила хлопців мати одного із призовників. Скуштувавши хліб та поцілувавши батьківську хлібину, юнаки пообіцяли швидко повернуться додому.
Сьогоднішні призовники були головними героями свята, а завтра всі, як один, одягнуть військову форму і стануть справжніми солдатами, – повідомляють на офіційному сайті міської ради.
Вараш Новини улюбленого міста
