Home / Міські новини | Вараш / У Вараші тарифи на утримання будинку здорожчають на 41% (відео, фото)

У Вараші тарифи на утримання будинку здорожчають на 41% (відео, фото)

skrynshot-2018-05-05-13-43-13

У Вараші тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкової території, яку надає КП “Житлокомунсервіс” з 1 червня 2018 року ЗДОРОЖЧАЮТЬ на 41%. Таке рішення, 5 травня, було прийнято на засіданні виконавчого комітету.

Як зазначив директор КП “Житлокомунсервіс” Сергій Мушик: “Підняття тарифів дасть змогу виплатити працівникам заробітню плату і підняти її сантехнікам. Бо в іншому випадку, зовсім скоро не буде кому працювати – всі “втікають” у Польщу”.

Проте прибиральницям заробітню плату не піднімуть. Це рішення обурило жіночий колекти, який працює на цьому підприємстві та прийшов відстоювати нові тарифи на засідання виконкому.

Слідкуючи у соціальній мережі за коментарями мешканців Вараша, стає зрозуміло, що вони не згідні з підняттям тарифів, а тому надалі будуть більш прискіпливіше відноситися за якістю послуг, які надає КП “Житлокомунсервіс”. Деталі на відео:


Про Varash Info

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

Один коментар

  1. Василь

    А також за рахунок запрошених людей до суду у яких з данним горе “підприємством” немає ДОГОВОРІВ, виплатять людям зарплати. Шановний директор КП “Житлокомунсервіс” Ви для початку проведіть нормальну компанію для заключення з людьми договорів а то ж не зрозуміло кому і за що платити гроші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X