“Для того щоб підприємство вийшло на прибуток тариф на воду потрібно підняти вдвічі, 25 грн за куб води”, – заявили під час засідання працівники КМКП. Тарифи в комунальному не переглядали з 2014 року, додав міський голова Сергій Анощенко, а мінімальну зарплату підняли вдвічі, відтак підприємство несе збитки.
Депутат Анатолій Рожко публічно заявив, що він проти підняття ціни. “Тариф закладено у тарифну сітку, якщо колись у КМКП працювало 800 осіб, то нині 300, від так витрат стало менше”, – зазначив пан Анатолій, та назвав директора КМКП засланим козачком, який прийшов розвалити комунальне підприємство.
Вараш Новини улюбленого міста
Мне зарплату вдвое не подняли… поднимут тариф – перестану платить.