
Чи не можна було щось зробити, аби ця процедура проходила не так «боляче», адже як нам стало відомо, на сьогоднішній день ведуться переговори з РАЕС про реструктуризацію боргів.
Чому не було зроблено це раніше, адже послуги на тепловодопостачання та водовідведення залишаються на підприємстві? А не було це зроблено – бо комусь так вигідно. Так само як і створення нових комунальних підприємств, куди можна влаштувати «своїх» на роботу, виділяти кошти на підприємства, які навряд чи всі пройдуть через систему «PROZZORO», але, можливо, і не минуть чиїсь кишень. А люди, які пропрацювали не один десяток років, тепер нікому не потрібні і нікого не цікавить, де і як вони мають заробляти, аби хоч якось прожити. Але що вибирали, те маємо і щоб наступного разу не нарікати, перед виборами згадаймо приказку: « Сім раз відміряй і один раз відріж».
Вараш Новини улюбленого міста