Home / Міські новини | Вараш / Кримінал / Тиховська AND газета «Вараш». Що сказав Верховний суд…

Тиховська AND газета «Вараш». Що сказав Верховний суд…

Знайомтеся це Люба:

В соціальній мережі FACEBOOK, Люба називає себе Тиховская Любовь і пише, що її рідне місто – Караганда, а живе вона у Сарнах. Насправді ж Тиховська є жителькою нашого міста. Неодноразово її можна було зустріти у стінах Вараської міської ради.

Добре «Любовь Тиховскую» знають і на РАЕС, де вона працює машиністом насосних установок та мабуть найбільше вона знайома користувачам FACEBOOKа.  Її коментарі багато хто вважає не допустимими та образливими. Для прикладу наводимо декілька дописів Л.Тиховської:

Таке спілкування та образи в свою сторону чули, як підприємці міста

так і працівники РАЕС, поза увагою не залишились і мами в декреті.

 «Діставалося» і журналістам газети «Вараш».

Ще в серпні 2017 року, не погодившись із рішенням Кузнецовського міського суду, Л.Тиховська звернулась до апеляційного суду Рівненської області. І після цього понеслось. Не дочекавшись рішення Верховного суду Л. Тиховська вирішила, що вона має право ображати чи не всіх хто брав участь у судовій справі, а це правозахисники, судді і звісно ж журналісти:

На сьогоднішній день, ми отримали постанову ВЕРХОВНОГО СУДУ, в якій вказано, що рішення апеляційного суду Рівненської області від 20 вересня (на яке так сміливо посилалася Л. Тиховська), СКАСОВАНО.

РІШЕННЯ Кузнецовського міського суду залишено в силі.

Тобто, якщо говорити простими словами, то судову справу, яку Люба Тиховська «затіяла» проти газети «Вараш», вона програла.

Тож наразі питання: «Чи вистачить сміливості у Тиховської вибачитись за образи та спростувати недостовірну інформацію, яка негативно впливає на ділову репутації газети «Вараш», яка відповідно до статті 299 ЦК України є недоторканою», лишається риторичним.

P.S. А ми просто хочемо повідомити, що наші журналісти також вміють писати позовні заяви та звертатися до суду за захистом честі та гідності.

Про Varash Info

Читайте також...

Герої не вмирають…!!!

У нашій громаді знову втрати… Загинули двоє жителів Вараша. Обидва військовослужбовці захищали Україну від ворога …

3 коментарі

  1. Інженер

    Більше півроку як забанив в ФБ , за образи . Адекватність під сумнівом. Цікаво як вона як оперативний персонал (якщо не помиляюсь) проходить психо-фізіологічне обстеження в НТЦ?

  2. Ця розмальована старушка, любителька коротких леопьордових одягань не варта навіть реакції на її жовч, як ллється з неї, як з вулкану. Вона прекрасно показала свою сутність давно. Питання тільки, як ця бабьонка легкої поведінки проходить пфо, бо адекватності в ній нуль.

    • Інженер

      Написав коментар свій і ваш прочитав. У нас після знайомства з цією особою виникло одне на двох питання про ПФО ))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X