Home / Міські новини | Вараш / Термінал на допомогу школяреві – Вараш (фото)

Термінал на допомогу школяреві – Вараш (фото)

Вибір професії – справа особиста, але служба зайнятості надає посильну допомогу у виборі майбутньої професії, враховуючи не тільки побажання і схильності, але й потреби ринку праці.

dscf8003

16.04.2018р. Кузнецовським міським центром зайнятості було проведено  профорієнтаційний урок на тему: “Термінал на допомогу школяреві” (з використанням Програмно-апаратного комплексу «Профорієнтаційний термінал») для учнів  Вараської ЗОШ № 3.

Урок  провела фахівець центру зайнятості Наталія Ковальчук, яка детально розповіла та практично показала, як слід працювати з Терміналом. Дітей дуже зацікавили блоки «Опис професій», де є можливість переглянути відео про професії, «Ігри», «Абетка професій», «Де отримати професію», «Пізнай себе» тощо. Програмно-апаратний комплекс «Профорієнтаційний термінал» дає можливість змінити уявлення про актуальні професії у школярів, зробити правильний життєвий вибір.

Інформація терміналу допоможе зорієнтувати учнівську молодь при обранні фаху, створити адекватне уявлення про ринок праці та визначити стратегію поведінки на ньому. Профорієнтаційний термінал викликає жвавий інтерес у школярів, особливо у старшокласників, які стоять на порозі самостійного життя, адже з-поміж іншої інформації, вони можуть познайомитися із базою даних учбових закладів не лише нашої області, а й усієї України.

Отже, у школярів є реальна можливість зорієнтуватися у світі професій, їх специфікою, шляхами здобуття, з’ясувати, які з них користуються попитом на ринку праці, а також познайомитися із послугами державної служби зайнятості.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу

активної підтримки безробітних 

Н.Ковальчук

Про Varash Info

Читайте також...

СБУ викрила екс-працівника РАЕС, який виправдовував дії російських загарбників

Співробітники рівненського СБУ продовжують викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язування воєнного …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X