Ніч у нас пройшла без подій.
Дякую всім за дотримання комендантської години. Вночі вулиці були пусті, всі люди знаходилися в своїх домівках. Видно, що місто не спало, але всі сиділи вдома.
Ми облаштували блок-пост, працювали спільні групи патрулювання міста з числа працівників поліції, Муніципальної варти, мисливців та власників зброї.
РАЕС на посиленій охороні.
На кордоні з нашої сторони ЗСУ в повній бойовій готовності.
Зберігаємо спокій і підтримуємо Збройні Сили України!!!
Вараш Новини улюбленого міста