Home / Міські новини | Вараш / Святкування дня ВДВ на арештованій базі КМКП (фото, відео)

Святкування дня ВДВ на арештованій базі КМКП (фото, відео)

Об’єкти КМКП влада міста використовує як заманеться. 2 серпня на базі старих гаражів, які належать комунальному підприємству, колишні ВДВшникі організували собі свято. Організатором дійства став керуючий справами виконавчого комітету Борис Бірук, він же голова спілки АТО у Вараші та депутат обласної ради. Зі слів Бориса Івановича, – проводити гуляння на одному із об’єктів КМКП дозволив міський голова Сергій Анощенко. Наступного дня на місці святкуванні залишилася купа сміття.

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

Один коментар

  1. Варашан

    А убрать “атовцям” западло було?2 серпня день ВДВ,а не день АТО,так хто ж там пив?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X