Об’єкти КМКП влада міста використовує як заманеться. 2 серпня на базі старих гаражів, які належать комунальному підприємству, колишні ВДВшникі організували собі свято. Організатором дійства став керуючий справами виконавчого комітету Борис Бірук, він же голова спілки АТО у Вараші та депутат обласної ради. Зі слів Бориса Івановича, – проводити гуляння на одному із об’єктів КМКП дозволив міський голова Сергій Анощенко. Наступного дня на місці святкуванні залишилася купа сміття.
Тегивідео
Читайте також...
У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026
7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …
Вараш Новини улюбленого міста
А убрать “атовцям” западло було?2 серпня день ВДВ,а не день АТО,так хто ж там пив?