Home / Міські новини | Вараш / Спартакіада РАЕС. Міні футбол. Фінал (відео)

Спартакіада РАЕС. Міні футбол. Фінал (відео)

Завершився 5 вид спартакіади змагання із міні футболу. Поєдинки між командами зазвичай були напруженими, адже це один з улюблених видів спорту, який має чимало прихильників. 18 команд, з 23 підрозділів Рівненської АЕС, боролися за звання – найсильніший.

«Команди були розприділені на 4 підгрупи. У фінал потрапили команди ЦТПК, РП1, ЦТАВ, і команда РЦ2. Слід відмітити команду РЦ2, яка після 5 видів змагань, 3 рази попадала у фінальну частину», – розповів нам головний суддя змагань, Володимир Саворона.

Фінальні ігри провели у п’ятницю на передодні Великодня. Було холодно, моросив дощ, і все ж таки така погода не завадила поборотися за перемогу. Вже 3 місце виборола команда цеху теплових і підземних комунікацій, до речі багаторічний лідер змагань з фут залу. 2 місце команда РП1. А лідерами стали гравці цеху теплової автоматики та вимірювань, вперше за всю історію спартакіади.

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X