Home / Міські новини | Вараш / Перемоги Вараських силачів (фото)

Перемоги Вараських силачів (фото)

2-4 листопада в м. Чернігів відбувся чемпіонат ЦР ФСТ «Україна» серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 років.

Рівненську обласну раду ФСТ «Україна» представляли спортсмени відділення важкої атлетики КДЮСШ. Змагання серед дівчат розпочалися дуже вдало. У наших атлеток три золота та І командне місце серед дівчат до 13 років:

– І – місце в/к до 32 кг Труханович Ангеліна;

– І – місце в/к до 36 кг Байкалова Анна;

– І – місце в/к до 40 кг Луконіна Поліна.

Наша юна атлетка Байкалова Анна стала абсолютною чемпіонкою серед дівчат до 13 років за таблицею Сінклера (співвідношення ваги штанги до маси тіла).

Серед юнаків маємо ще три медалі:

– І місце до 13 років в/к 45 кг Якубишин Захар;

– І місце до 15 років в/к 56 кг Яцук Владислав;

– ІІІ місце до 15 років в/к 62 кг Крусь Богдан.

В загальнокомандному заліку серед спортивних товариств «Україна» наша збірна посіла ІІІ місце та була нагороджена кубком певного ґатунку. На даному заході ще підводили підсумки боротьби серед спортивних шкіл ФСТ «Україна», де наші атлети зайняли ІІ місце.

Дуже гарний результат показали дебютанти змагань та самі молоді члени збірної команди Димидюк Тарас та Труханович Ангеліна. До змагань спортсменів готували тренери відділення важкої атлетики Якубишин Сергій, Шинкар Руслан та Луконіна Мирослава.

4-5 листопада в м. Рівне провели відразу два заходи з пауерліфтингу. Як і завжди вараські атлети не були осторонь свята сили. Відкритий кубок Рівненської області з пауерліфтингу та жиму лежачи та змагання серед ветеранів даного виду спорту.

Першими до справи взялися ветерани:

– І місце Ніщик Олександр, вікова група 60-69 років;

– ІІ місце Зубець Олексій, вікова група 40-49 років;

– ІІІ місце Шинкарук Юрій, вікова група 40-49 років.

Після довготривалої та запеклої боротьби вараські богатирі  у вправі жим лежачи здобули медалі різного ґатунку:

– І місце в/к 93 кг Андрєєв Сергій з результатом – 152,5 кг, ВГМ;

– І місце в/к 74 кг Романчук Олександр з результатом – 150 кг, ЦРТМУ;

– ІІ місце в/к 93 кг Глухайкін Вадим з результатом – 147,5 кг, ЦТПК;

– ІІІ місце в/к 66 кг Мирончик Степан з результатом – 102,5 кг, ЦТПК.

Після підрахунку результатів абсолютної та командної боротьби ми можемо привітати команду нашого міста з ІІ місцем та абсолютним чемпіоном з жиму лежачи – Романчука Олександра, який при власній вазі 72 кг зумів вижати штангу вагою 150 кг.

Але на цьому досягнення наших земляків не завершились. В триборстві ми маємо два чемпіона – це срібний та бронзовий призер чемпіонату Європи 2017 року та бронзовий призер чемпіонату світу 2017 року Бірук Антон (студент), який виступав у ваговій категорії до 93 кг, піднявши в сумі триборства 610 кг та Шостацький Анатолій (ТЦ-2) вагова категорія до 105 кг – сума 587,5кг.

Готували спортсменів до змагань тренер-викладач Сергій Якубишин та інструктор спортивного комплексу МС України, чемпіон Світу з жиму лежачи Іван Кльок.