З 23 по 30 березня у Вінниці проходив Чемпіонат України з шашок-64 серед юнаків та дівчат. Рівненську область представляли учні ЗОШ№1 м.Вараш Кот Андрій та Гупало Микола.Згідно регламенту вони прийняли участь у швидкій грі (29.03.) та у блискавичній грі (30.03.). За результатами змагань в м.Києві та м.Вінниці хлопці виконали нормативи присвоєння І розряду з шашок. У блискавичній грі Кот Андрій зміг увійти в 10-ку кращих шашкістів України. А Гупало Микола покращив свій особистий результат в швидкій грі, зайнявши 15 місце. Поїздка на Чемпіонат відбулась за підтримки комітету з фізичної культури та спорту Кузнецовської міської ради.