Home / Міські новини | Вараш / Суспільство / Турнір з гри “STRATEGO” (фото)

Турнір з гри “STRATEGO” (фото)

9-10 листопада в ЗОШ№1 відбувся ІІІ міський дитячий турнір з гри «STRATEGO».

Організаторами змагань в черговий раз став профком ВП ППО РАЕС(голова- Мельник І.М.) та КМШШФ( голова – Макоєдов О.Б.).

Юні спортсмени змагались у двох вікових групах.

В старшій групі перемогу здобув Лобанов Данило (7-А клас), друге місце у Кухарця Романа (9-В клас) і третє місце у Ковальчука Дмитра (7-А клас).

У молодшій групі  1 місце у Заруцького Максима (3-Д клас), 2 місце – Євстратов Радій (3-Д клас), 3 місце – Горбенко Семен (3-Д клас).

Серед  дівчат найкращою була Кухарець Марія (5-В клас), на другому місці – Озерська Наталія (3-Д клас) і третє місце здобула Анчук Поліна (3-Д клас). Всі учні є членами гуртка «Шахи» при ЗОШ№1.

Переможці отримали грамоти та заохочувальні призи від Ордината О.Я.

По завершенню турніру підлітковий клуб профкому ВП ППО РАЕС (директор – Карповець М.В.) організував солодкий стіл  для всіх учасників змагань.

Про admin

Читайте також...

У Заболотті знову конфлікт через церкву

Конфлікт мав початок ще декілька років потому. Вирішували його зборами села та шукали правду і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X