Нещодавно місто Рівне потерпало від затоплених, як автошляхів так і пішохідних доріжок. А ось дійшла черга і до містечка енергетиків Вараш відправлятися у плав. Сильні грози, шквали та засмічені стоки – посприяли тому, щоб зливнева каналізація не справлялася зі своїми прямими обов’язками. Машини, у прямому сенсі, плавають по дорогам, гублячи номерні знаки, від попадання води під капот перестають працювати і це призводить до додаткових витрат власників.
Тому, шановні мешканці, будьте уважні, бо за прогнозом синоптиків на 13, 14 липня штормове попередження.
Вараш Новини улюбленого міста
