Home / Міські новини | Вараш / Розпочались командно-штабні навчання

Розпочались командно-штабні навчання

Міський голова Сергій Анощенко перебуває у відрядженні в місті Рівне, де бере участь у зустрічі керівника командно-штабного навчання з керівним складом області.

Нагадаємо, що 31 жовтня в Рівненській області розпочались командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Впродовж чотирьох днів (з 31 жовтня по 4 листопада) на найбільш потенційно-небезпечних об’єктах області (ВП «Рівненська АЕС», ПАТ «Рівнеазот» та ТОВ «Свиспан Лімітед» тощо) перевірятимуть готовність до реагування на надзвичайні ситуації. Зокрема, на цих підприємствах будуть відпрацьовані умовні аварії,  що викликані різким погіршенням погодних умов та катастрофами.

image-0-02-05-e9f

Під час навчання також проводитимуть передислокацію особового складу та техніки пожежно-рятувальних підрозділів, правоохоронців, комунальних та аварійно-рятувальних служб, персоналу цих підприємств. У цей період в нашому місті можливе використання звукових сирен з сигналом «Увага всім!», пересування по місту спеціалізованої техніки та автомобільних колон тощо.

Тож ще раз нагадуєм мешканцям міста – зберігайте спокій, не піддавайтесь паніці та уважно слідкуйте за повідомленнями та оголошеннями міської влади. Інформацію стосовно командно-штабних навчань можна отримати цілодобово в оперативно-рятувальній службі ГУ ДСНС у Рівненській області за телефоном (0362) 69-55-01.

Кузнецовська міська рада

Про admin

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X