Home / Міські новини | Вараш / Президент нагородив двох воїнів-афганців з Вараша

Президент нагородив двох воїнів-афганців з Вараша

Орденом «За заслуги» III ступеня нагородив Президент України Петро Порошенко двох афганців з Рівненщини Олександра Лазарця та Антона Пришка.

Відповідний Указ оприлюднений на сайті Глави держави, повідомляє Рівненська ОДА

Обидва воїни-інтернаціоналісти є членами осередку Української спілки ветеранів Афганістану в місті Вараш, який відомий своєю активністю.

Державні відзнаки афганці отримали за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, патріотичне виховання молоді та активну громадську діяльність.

Про admin

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X