Home / Міські новини | Вараш / Правоохоронці зустрілися із майбутніми випускниками

Правоохоронці зустрілися із майбутніми випускниками

З метою зацікавити випускників до вступу на навчання у навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ України, працівники ювенальної превенції Вараського відділу поліції  ГУНП в Рівненській області провели зустрічі із учнями навчальних закладів Вараського району. 

Поліцейські зокрема розповіли, що цьогоріч Харківський національний університет внутрішніх справ  здійснює набір для здобуття ступеня вищого освіти «бакалавр» за спеціальністю  «Облік та оподаткування», а  Національна академія внутрішніх справ  – за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» спеціалізацією « Кримінальна поліція» для підрозділів Департаменту боротьби з наркозлочинністю.

Також правоохоронці поінформували учнів про умови, перспективи та переваги навчання та служби в Національній поліції України, а також про діяльність кожного з  профільних навчальних закладів країни. Ознайомили з вимогами до кандидатів на службу в поліції, необхідним пакетом документів, етапами відбору та іншою необхідною абітурієнтам інформацією, з якою додатково можна ознайомитись на офіційному сайті ГУНП в Рівненській області  www.rv.npu.gov.ua/uk, або ж – звернувшись до працівників сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Рівненській області за телефонами: (0362) 979-790, (067) 362 – 40-80, (050)- 425 – 60-12.

Вараський РВП ГУНП в Рівненській області

Про Varash Info

Читайте також...

Сьогоденні реалії медичної реформи Або «екскурсія» хворого із гострим інфарктом у понад 4 години та 80 кілометрів (Сарни, Вараш, фото, відео)

Історія про яку йдеться у відео трапилася місяць тому і спіткати вона може будь кого …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X