Подяку від начальника Головного управління Національної поліції у Рівненській області Валерія Самчука за активну співпрацю та вагомий внесок у зміцнення матеріально-технічної бази органів та підрозділів Рівненщини отримав Віктор Мялик.
Саме за його сприяння у Варашському відділі поліції замінено дванадцять вікон, термін експлуатації яких уже давно минув. Поліцейські та особисто начальник відділу Сергій Кір’янов висловили щиру вдячність пану Віктору за його підтримку. Керівник місцевий поліції урочисто вручив йому подяку та побажав міцного здоров’я, процвітання та успіхів на життєвому шляху.
Варашський відділ поліції
ГУНП в Рівненській області
Вараш Новини улюбленого міста
