Home / Міські новини | Вараш / Працевлаштування учасника АТО – Вараш (фото)

Працевлаштування учасника АТО – Вараш (фото)

Після повернення з території антитерористичної операції (АТО) бійці намагаються швидше адаптуватися до мирного життя. Найкращим способом адаптації для демобілізованих є робота, але не завжди наші захисники можуть знайти собі місце роботи, виходячи із власних побажань, освіти та досвіду адже чимало з них не мали роботи йдучи до території бойових дій.

 

image-0-02-05-63d4a6c7e867a4be1ec3c22245cb3f819f88ae75f9229ffdaa6bcd4286ec7155-v
Наразі йдеться про позитивний приклад працевлаштування учасника АТО Сергія Швеця за сприяння фахівця Кузнецовського міського центру зайнятості – начальника відділу організації працевлаштування населення Оксани Сушкової.
Після повернення з Донецької області Сергій зареєструвався у центрі зайнятості, маючи 18 років страхового стажу та професію монтажника устаткування атомних електричних станцій, але більше року не було для нього підходящої роботи. І коли з’явилася
вакансія електромонтажника-налагоджувальника в ТзОВ «КНМП «Електропівденмонтаж» Сергій спочатку засумнівався, адже тривалий термін був у стані безробіття. Тоді фахівець центру зайнятості запропонував йому та роботодавцю провести стажування учасника АТО безпосередньо на робочому місці.
Така форма професійного навчання дозволила безробітному безпосередньо ознайомитися з особливостями виробництва , умовами праці, адаптуватись в трудовому колективі, а набуті знання і вміння дали можливість закріпитися на робочому місці.
Тож, фахівці центру зайнятості побажали пану Сергію міцного здоров’я та професійних успіхів на новому місці роботи.

Начальник відділу організації
працевлаштування населення
Сушкова О.М.

Про Varash Info

Читайте також...

ЯК ПРАЦЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ОБ’ЄКТИ РАЕС У ЧЕРВОНІЙ ЗОНІ

За інформацією РАЕС  за рішенням штабу РАЕС з проведення карантинних заходів щодо запобігання COVID-19 на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X