Home / Міські новини | Вараш / Всім відомий депутат Рожко та його поведінка

Всім відомий депутат Рожко та його поведінка

Про депутата Анатолія Петровича Рожка обраний від ВО «Свобода, ми та інші ЗМІ розповідали багато і певно вже комусь набридли бачили матеріали про нього.

Але сьогодні, ми хочемо офіційно, на шпальтах газети «Вараш», звернутися до голови фракції ВО “Свобода” Рівненської області – Олексія Бучинського,  Голови ВО “Свобода” – Олега Тягнибока, міського голови Кузнецовської міської ради Сергія Анощенка, голови постійної депутатської комісії з питань депутатської діяльності, законності та правопорядку, розглянути поведінку депутата Анатолія Рожка, впевнитися та запевнити мешканців нашого міста, в тому чи не дискредитує така поведінка Кузнецовську міську раду та Всеукраїнське об’єднання «Свобода», адже людина, яка обрана громадою, повинна подавати хороший приклад його виборцям, а не мати як мінімум 3 справи в поліції та суді. Тому оскільки, ми звертаємось до Вас офіційно просимо такої ж відповіді. Всі номери газет, в яких були статті про пана Анатолія додаємо, так само як і відеозаписи, відзняті нами та нашими колегами.

Про admin

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X