Home / Міські новини | Вараш / Войціцька лідирує в невеличким відривом (фото)

Войціцька лідирує в невеличким відривом (фото)

Серед тих, хто піде на вибори і визначився, кандидат від партії «Голос» Вікторія Войціцька отримала найбільшу підтримку виборців – 19% по 155 округу. Друге місце рейтингу посідає самовисуванець Віктор М’ялик (18,8%). Трійку лідерів, поступившись на декілька пунктів займає самовисуванець Василь Яницький (15,6%).

Також тримаються позиції у кандидата від партії “Слуга Народу” Володимира Рашовського та кандидата від партії “Радикальна Партія Ляшка” Юрій Білик. Вони набрали по 9,1% та 8,6% відповідно.

SPA проводила опитування методом особистого інтерв’ю. Вибірка дослідження складає 624 осіб віком від 18 років для округу 155. Вибірка репрезентативним виборцям кожного з округів за статтю, віком, розміром населеного пункту. Максимальна теоретична похибка не перевищує 4% для показників. Дослідження проводилися 03 липня – 09 липня 2019 року.

Крім цього, за даними опитувань тих, хто визначився з вибором, лідером залишається партія “Слуга Народу” – 32,5%. Проголосувати за партію Святослава Вакарчука “Голос” готові проголосувати 15%.Першу трійку завершує партія “Європейська солідарність” – 11,8%.

whatsapp-image-2019-07-11-at-16-43-20

Про Varash Info

Читайте також...

Герої не вмирають…!!!

У нашій громаді знову втрати… Загинули двоє жителів Вараша. Обидва військовослужбовці захищали Україну від ворога …

2 коментарі

  1. Замовлення Войціцьки

  2. Володимир

    А хто такі SPA?:) Гугл на запит відображає тільки інформацію про SPA-салони. Жодного соціологічного центру з такою назвою я не знайшов.
    Важко довіряти результатам опитування, де у матеріалі (і навіть у заголовку) допущені граматичні та лексичні помилки.
    Можливо Varashinfo варто більш прискіпливо перевіряти джерела та матеріали, які публікуються?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X