Home / Міські новини | Вараш / У Вараші зірвали “пломбу” із опечатаного кабінету міського голови (відео)

У Вараші зірвали “пломбу” із опечатаного кабінету міського голови (відео)

Нещодавно із опечатаного кабінету міського голови міста Вараш було зірвано “пломбу”. Визвали слідчо-оперативну групу, яка взяла пояснення. На відео було видно, як Сергій Анощенко ключем відкрив кабінет міського голови і увійшов до нього, а зірвану “пломбу” передав до рук працівнику поліції. Деталі можна побачити на відео із соціальної мережі фейсбук журналіста Юлії Крищук:

Про Varash Info

Читайте також...

У Вараші вже вшосте відбувся дитячий дуатлон Amber Kids Duathlon 2026

7 червня ґрунтовий стадіон у мікрорайоні Ювілейний знову став центром дитячого спорту, драйву, підтримки та …

13 коментарів

  1. І шо зараз на місце Анощенка має прийти якийсь “мєссія” і в нашому місті “будєт город-сад”?

    • Отож… Купка людей в це вірить….. А ті хто рвуться до крісел незаконно хочуть тількі урвати кусок в цей момент

    • Зачем “мессия”?
      Просто к власти должен прийти человек способный стратегически мыслить, уметь говорить с людьми, не ворующий.

      • Є такий?)))

        • Ну хотя бы ты – чем не кандидатура. )))
          А если серьезно – мой сын (ему сейчас 18 лет) обломал меня конкретно, когда я ему предложил заплатить за зачет в ВУЗе и не парить мозги, мне сказал “Папа, это коррупция я на это пойти не могу, я выучу и сдам честно”. Мне есть чему поучиться у своего ребенка…

  2. Євдокія ось виписка із правил сайту – 3.2 У ході спілкування на сайті забороняється використання ненормативної лексики (МАТ). Повідомлення, що містять ненормативну лексику, будуть видалені. Регулярне порушення даного правила може призвести до видалення облікового запису порушника.
    Тут всі бачили ваші коментврі із матюками, я особисто писала скаргу адміністратору для того аби перевірили ваші коменти на нормативність лексики. Не всім приємно читати вас безсвідомий маразм.

  3. Росошик С. М.

    Накінець-то прибрали цьго заумного дибіла. Йому стадом баранів керувати , а не нашим прекрасним містом.

  4. Босик, ти хто вообще такий, шо ти там горло рвеш, знаток ти х.р.в.

  5. Едгар “шут” шістка в Анощенка таке враження де один поруч інший. Організатори гей клубу.

  6. Надменность и высокомерие Анощенко никак не согласуются с его авторитетом и значимостью.
    Я бы по-хорошему посоветовал Анощенко посетить курсы поведения руководителя. Его откровенно хамское отношение к горожанам Вараша отталкивают последних от какой либо помощи теперь уже экс меру.

  7. Євдокія

    За.бісь сайт…

  8. Євдокія

    Будуть показувати тількі ті що захоче женя?

  9. Євдокія

    Вже коментарі перевіряє модератор?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X