Home / Міські новини | Вараш / У Вараші робота комунальних підприємств стане прозорою (фото, відео)

У Вараші робота комунальних підприємств стане прозорою (фото, відео)

Оперативно та конструктивно попрацювали депутати, вирішивши ряд важливих питань на засіданні 25 сесії, яке відбулося 30 березня у великій залі засідань виконавчого комітету Вараської міської ради.

Загалом для участі зареєструвалось 19 депутатів, що дозволило тзп міського голови Ірині Шумрі розпочати засідання. До порядку денного сесії було включено понад 50 питань.

На початку сесії виступили громадяни міста з питаннями функціонування ОСББ та проблемами пов’язаними з його діяльністю.

В цей день прозвучало лише одне депутатське звернення від Ніни Хвалько щодо відзначення нагрудним знаком «За заслуги перед містом» благодійника, пресвітера релігійної громади Християн Віри Євангельської Георгія Гейка, який уже багато років бере активну участь у життєдіяльності міста, виховує молодь по-християнськи, щорічно організовує літні християнські табори, допомагає дітям-сиротам та малозабезпеченим сім’ям, надає посильну допомогу військовослужбовцям АТО.

skrynshot-2018-04-04-13-06-09

Після цього, місцеві обранці підтримали рішення про надання адресної матеріальної допомоги 61 мешканцю міста Вараш, які опинились в скрутних життєвих обставинах та надання матеріальної одноразової допомоги 5 учасникам АТО.

Своїм рішенням депутати міської ради дозволили управлінню освіти встановити додаткові надбавки до посадових окладів за складність, напруженість у роботі відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 № 1298 в розмірі 10 % до посадового окладу з 01.04.2018 по 31.08.2018 педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти, педагогічним працівникам Будинку дитячої та юнацької творчості, педагогічним працівникам в галузі фізичної культури та спорту Дитячо-юнацької спортивної школи, що фінансуються за рахунок міського бюджету

Про річний звіт про виконання бюджету міста Вараш за 2017 рік перед присутніми доповіла начальник фінансового управління Валентина Тацюк, зазначивши, що бюджет 2017 року виконано на 106%. Окрім того, зауважила, що питання внесення змін до бюджету на 2018 рік не планувалось на березень місяць, проте через значні зміни в сфері освіти та ЖКГ доводиться уточнювати бюджет уже зараз, щоб забезпечити функціонування усіх важливих сфер нашого життя.

Після прийняття змін до бюджету міста Вараш на 2018 рік, у роботі сесії було оголошено перерву, після чого обранці громади продовжили працювати.

У ході пленарного засідання було прийнято ряд необхідних «комунальних» та «земельних» питань.

Також депутат міської ради Наталія Петрович наголосила на необхідності приведення у відповідність до архітипу усіх малих архітектурних форм міста, беручи за зразок міста Луцьк, Львів, Ужгород.

Тзп міського голови Іриною Шумрою було надано протокольні доручення начальнику управління містобудування, архітектури та капітального будівництва Сергію Бедику не лише з цього питання, а також з інших питань, що належать до його компетенції.

skrynshot-2018-04-04-13-09-10

Наостанок перед депутатським корпусом та усіма присутніми виступили представники ТзОВ «ВДК Компані», які будують торгово-розважальний центр у нашому місті. У формі відкритого діалогу депутати отримали ряд відповідей на поставлені запитання та були запрошені на екскурсію будівництва, аби наочно побачити серйозність намірів інвесторів «зайти на ринок» міста Вараш і надалі розвивати свій бізнес.

До слова, наступна сесія відбудеться наприкінці квітня. Оголошення про скликання 26 сесії Вараської міської ради 7 скликання буде розміщено на офіційному сайті міської ради, – повідомляє офіційний сайт міської ради.

Про Varash Info

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X