Home / Міські новини | Вараш / «СУПЕР» адвокат Мудрак працюватиме законно?

«СУПЕР» адвокат Мудрак працюватиме законно?

В минулому номері ми писали про адвоката Мудрака Олександра Сергійовича, який надає правові послуги (згідно договору) Кузнецовській міській раді в особі міського голови і має гонорар в розмірі 500 гривень.

Тепер міський голова підготував проект рішення № 404 від 27 жовтня 2016 року. В документі мова йде про те, що Кузнецовська міська рада вирішила:

1.Уповноважити Мудрака Олександра Сергійовича, представляти інтереси Кузнецовської міської ради в судах загальної юрисдикції першої, апеляційної та касаційної інстанцій при розгляді справ за участю ради як позивача, заявника, відповідача, третьої особи з правом на вчинення від імені Кузнецовської міської ради усіх процесуальних дій, визначених законодавством України, окрім передоручення.

2.Доручити міському голові укласти з Мудраком Олександром Сергійовичем договір про надання правової допомоги  та консультаційних послуг на строк повноважень Кузнецовської міської ради сьомого скликання.

І найцікавіше, що депутати підтримали цей проект, навіть попри те, що деякі їхні колеги були проти того, оскільки це є не зовсім законно.

Ось таким законним чином ,на думку мера, відомий адвокат отримуватиме гроші із міського бюджету. Цікаво, які ж такі справи вигравав у судах Мудрак, аби його вважали кращим за інших?

Про admin

Читайте також...

На фронті загинув, наш захисник Іван Борисович Телюк

Він разом із побратимами виконував бойове завдання у районі с.Діброва Сєвєродонецького району Луганської області. Іван …

4 коментарі

 1. А в юридичному відділі просто нема достойних юристів, які б себе зарекомендували як професіонали.
  Просто відсиджуються у виконкомі за бюджетні кошти, якби були нормальні, то там не працювали б за копійки, а так ходять чаю попити згідно чинного законодавства

 2. Андрій

  В мене також запитання, навіщо юридичний відділ????

  При цьому, на мою думку – це нормальна практика залучити до роботи “професіонала”, можливо залучення адвоката, буде навіть дешевше по оплаті, ніж оплата ЗП юридичному відділу, але ….

  Навіщо тоді юоидичний відділ???

 3. А де проведення конкурсу …
  з яких бюджетних коштів(стаття), було виділено до оплати…

 4. А для чого тоді юридичний відділ???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X